• Sepetiniz şu anda boş

Teslimat

Sipariş verilen ürün 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.  Özelleştirilme yapılan ürünlerin kargo süresi 7-15 gündür. Yurt içi siparişleriniz Yurtiçi ile gönderilir. Uluslararası siparişleriniz ise TNT(FEDEX) ile gönderilmektedir. Uluslararası siparişlerde takip özelliği bulunmamaktadır.

Tüm vergiler ve ücretler standart gönderim ücretine dahildir. Ancak bazen çeşitli sebeplerden dolayı yerel gümrükler ekstra vergi ödemeleri talep edebilmektedir, bu ödemeler müşterinin sorumluluğundadır.

 

Değişim ve İade Şartları

 

Eğer satın aldığınız üründen memnun değilseniz ve geri iade etmek istiyorsanız, siparişinizdeki ürün veya ürünleri; sipariş tesliminden itibaren 30 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünleri, info@filkk.com adresine e-mail attıktan sonra  siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. İade talebi önceden mail yolu ile bildirilmeyen ürünler kesinlikle iade alınmayacaktır.

Satın aldığınız ürünlerin iade edilebilmesi için ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması, etiketlerinin, logolarının zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır. Ürüne ait aksesuarlar varsa iade edilmesi zorunludur. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir.

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler, kredi kartıyla yapılmış ise ödeme yapılan kredi kartına 7 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. Bu uygulama; filkk.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir. Özelleştirme yapılan ürünlerde ve indirim ürünlerinde kesinlikle iade kabul edilmemektedir.

İadesi yapılan ürünlerin kargolanmasından F.ilkk olarak bizler sorumluluk kabul etmemekteyiz, bu sebeple ürünleri kargolarken mutlaka takip seçeneği olan bir kargo şirketini tercih ediniz.

Değişim sadece aynı model ürünlerde ve renk/beden/numara değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır. Ürününüzü başka bir model veya renk ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yeni bir sipariş vermeniz gerekir.

 

Hasarlı Ürünler

 

Satın aldığınız üründe bir hata olduğunu düşünüyorsanız, bizlerle info@filkk.com üzerinden iletişime geçiniz. Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza gönderdiğiniz takdirde, gerekli kontroller yapılacak ve stoklarda bulunması halinde ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarımızda olmaması halinde ise siparişiniz iade edilerek, para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.

F.ilkk kullanım ve yıkama hatalarından kaynaklanan sorunlardan sorumluluk kabul etmemektedir, bu sebeple lütfen ürününüzle birlikte size gönderilen kullanım talimatını dikkatlice inceleyiniz ve bu kurallar dahilinde ürününüzü yıkayınız. Sipariş verdikten sonra sizlere tarafımızdan onay maili gönderilir, lütfen gönderilen bu maili inceleyerek, bütün bilgilerin doğru olduğundan emin olunuz. Eğer bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık bulunuyorsa, bizimle info@filkk.com üzerinden irtibata geçiniz. Siparişinizi kargo firmasına teslim ettiğimizde, size ikinci bir e-mail gönderilir ve siparişinizi takip edebileceğiniz takip numaranız sizinle paylaşılır. Bu şekilde kargo firmasının web sitesinden siparişinizi takip edebilirsiniz. Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açıp kontrol edebilirsiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış, ıslanmış vb. olan paketlerde beklenmedik bir durum ya da sorunlu ürünle karşılaşırsanız, paketi teslim almayınız, kargo yetkilisine tutanak tutturarak, paketin kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.

200-125   300-075   210-260   210-060   300-115   100-105   300-101   400-101   300-320   300-070   300-206   200-310   300-135   300-208   810-403   400-050   640-916   642-997   300-209   400-201   200-355   352-001  

Küçük Bebek Cad. No:14 Bebek İstanbul

02122875654

info@filkk.com

X